Grafik/pracovník v reklamě.

PROSS reklama s.r.o., firma s více než dvacetiletou historií, hledá do svého týmu šikovného pracovníka na pozici „Grafik/pracovník v reklamě“.

Hlavní náplň práce:

-          tvorba grafických návrhů a logotypů

-          grafické návrhy obalů a tiskovin

-          příprava a kontrola tiskových dat

-          malonákladový digitální tisk (Minolta), velkoplošný solventní tisk (Mimaki)

-          řezaná grafika (plotr Summa)

-          jednoduché polepy řezané grafiky

-          další činnosti spojené se signmakingem

Požadujeme:

-          kreativní myšlení a grafické cítění

-          výborné znalosti Adobe Ilustratoru, InDesignu a Photoshopu

-          znalost typografie a celkové předtiskové přípravy

-          zručnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup

Nabízíme:

-          práce na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu

-          případně je možná i práce na zkrácený úvazek

-          zázemí stabilní rodinné společnosti s dvacetiletou tradicí

-          práce v moderně zařízených a příjemných prostorách

-          odpovídající finanční ohodnocení

-          přátelský kolektiv

-          nástup možný dle dohody

 V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: dolezal@pross.cz

Kontakt:

PROSS reklama s.r.o.
Pod Kyjovskou 3925
580 01 Havlíčkův Brod

Tel.: 569 425 719

Aktuální reference

Další reference
  • Auto 3
  • Auto 2